Spojenkyně

Barbora Hronová

Myslím, že si často nevážíme toho, jaký život máme.... Během sekundy se nám může celý život změnit....
Obdivuji lidi s handicapem, kteří bojují zuby nehty za svůj život. Pokud moje sportovní aktivity a nějaká ta korunka pomůže těm, kteří to potřebují víc než já, bude to mít smysl a já budu moc šťastná. Nebuďme lhostejní a pomáhejme těm, kteří to potřebují. Nikdy nevíme, kdy pomoc budeme potřebovat i my .....

Barbora Hronová

 

Krkonošský survival - mistrovství ČR v zimním přírodním víceboji trojic. 20 hodinový scorelauf. Užili jsme si skvělé zimní dobrodružství se vším všudy... pořadatelé si na nás připravili spousty krásných záludností:-), proto jsme museli několikrát měnit taktiku, dále nám počasí připravilo až -12 stupňů , to se hlavně nelíbilo našim camelbakům, které nám několikrát zamrzly, suché nohy byly v tomhle závodě trochu sci-fi a nakonec jsme se bohužel neobešli ani bez zranění našeho parťáka, které nás trochu zbrzdilo, ale časový limit jsme stihli. Děkujůůů pořadatelům a parťákům za bezva vejkend :-))

16.03.2018

Barbora Hronová

 

LIPNO Ice Marathon 42,195 km.

10.02.2018
 

Přidejte se k nám

Přihlaste se k našemu newsletteru

Chcete dostávat informace o činnosti sportovců na vozíku, o zajímavých výzvách Spojenců a o využití Vašich darů? Vyplňte svou e-mailovou adresu.